Petrolul nu moare!

fani petrolu

fani petrolu

A fost emoționant cu totul acest moment în care fotbalul începe să respire un aer nou la Ploiești.

- Publicitate -

Dincolo de show-ul pirotehnic, dincolo de emoțiile inerente ale noilor fotbaliști ai Petrolului la întâlnirea cu cel mai frumos public din România și dincolo de uluiala micuților de la grupele de copii și juniori, când au fost aplaudați de fani, va rămâne mesajul afișat în Tribuna I ca un îndemn, ca o mândrie și, mai ales, ca o imensă bucurie a iubitorilor de Petrolul!

”Iubim zilele în care ne întâlnim cu toții în peluze,
Să ne vedem frații cum cântă cu zâmbetul pe buze!
Iubim Petrolul, berile și zilele cu soare,
Și, dacă ne-am întâlnit din nou, e clar:
PETROLUL NU MOARE!”

2 august 2016, stadion ILIE OANĂ, Ploiești

- Publicitate -

Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.

Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău