Beau cafea de la compascoffee, savurez o mâncare și înghețată bună la Caffe Milano, mă tund la Bebe, cumpăr mere de la Mehedința și, de astăzi, îmi spăl mașina la Maddel Carwash.
- Publicitate -
Prefer ca banii mei să ajungă la ploieșteni/prahoveni decât în offshore-urile marilor lanțuri de supermarket-uri (Liviule, e bine, bos?:).
E de rău să încurajezi micile afaceri locale? Întreb și eu pentru ”comentatorii” pentru care a povesti experiențele bune înseamnă că faci ”reclamă”, adică un lucru rău.
P.S. Un ziar precum observatorulph.ro trăiește EXCLUSIV din reclamă. Chiar e așa de greu de înțeles? 🙂
- Publicitate -
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112
































