100 de elevi din clasele V-VIII din comuna Draganesti, judetul Prahova, au vizitat luni 16 decembrie, Palatul Parlamentului, cu sprijinul deputatului Vlad Cosma.
Elevii provin de la Scoala Gimnaziala Draganesti, condusa de profesor Eli Ilie, care, dealtfel i-a si insotit pe parcursul excursiei. Alaturi de deputatul prahovean si de alti functionari ai Camerei Deputatilor, elevii s-au delectat prin incaperile spatioase ale Casei Poporului, urmarind cu interes in special salile unde isi desfasoara activitatea alesii. Parlamentarul prahovean organizeaza periodic astfel de vizite pentru elevii din colegiul de circumscriptie, pe care ii insoteste de fiecare data pe traseu.
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112
































