Becali, ca Băsescu: a dat o palmă unui copil VIDEO

La ieşirea din închisoare, Gigi Becali s-a afişat ca un om schimbat, dedicat total vieţii de credinţă, hotărât să iasă definitiv din lumina reflectoarelor. Varianta 2.0 a lui Becali nu a ţinut foarte mult, iar patronul FCSB intervine tot mai des prin telefon la emisiuni şi dă declaraţii lungi jurnaliştilor care îl "prind" pe la evenimente.

La ieşirea din închisoare, Gigi Becali s-a afişat ca un om schimbat, dedicat total vieţii de credinţă, hotărât să iasă definitiv din lumina reflectoarelor. Varianta 2.0 a lui Becali nu a ţinut foarte mult, iar patronul FCSB intervine tot mai des prin telefon la emisiuni şi dă declaraţii lungi jurnaliştilor care îl "prind" pe la evenimente.

La ieşirea din închisoare, Gigi Becali s-a afişat ca un om schimbat, dedicat total vieţii de credinţă, hotărât să iasă definitiv din lumina reflectoarelor. Varianta 2.0 a lui Becali nu a ţinut foarte mult, iar patronul FCSB intervine tot mai des prin telefon la emisiuni şi dă declaraţii lungi jurnaliştilor care îl "prind" pe la evenimente.

- Publicitate -

Un astfel de episod a avut loc duminică seara, înainte de finala Cupei României, FCSB – U Cluj. Gigi Becali s-a oprit să stea de vorbă cu presa, iar câţiva copii l-au înconjurat imediat. Unul dintre aceştia i-a spus patronului FCSB să nu-l dea afară pe Chipciu, moment în care Becali s-a întos şi i-a dat o palmă. "Taci din gură", i-a spus Becali copilului. Ulterior, copilul i-a cerut "un leu" ui Becali, iar acesta, pentru a îndulci momentul, s-a întors zâmbind şi i-a mai dat două palme, amical: "Nu-ţi dau nimic. Du-te acasă!"

VIDEO (de la minutul 4)

Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.

Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău