Un fotbalist important a semnat prelungirea contractului cu Petrolul

Mijlocașul uruguayan a decis să rămână la FC Petrolul Ploiești încă un sezon, luni seară parafând o nouă înțelegere cu gruparea la care a ajuns în luna septembrie a anului trecut.

- Publicitate -

După Geraldo Alves, Laurențiu Marinescu și, recent, Filipe Teixeira, conducerea Petrolului a reușit să convingă un alt fotbalist important al echipei să nu părăsească haita lupilor. Juan Angel Albin a semnat un nou contract valabil în stagiunea viitoare, având o clauză de eliberare în cazul unei oferte avantajoase pentru el din partea unui club din străinătate. text: fcpetrolul.ro, foto: adevarul.ro

Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.

Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău