Ce a spus Bădescu după întâlnirea cu conducerea Petrolului VIDEO

Primarul Ploieştiului, Iulian Bădescu, s-a întâlnit, astăzi, cu Daniel Capră, reprezentantul conducerii Petrolului Ploieşti, pentru a discuta despre situaţia financiară a clubului.

 

În urma întâlnirii, Bădescu a declarat că Daniel Capră a dat asigurări că echipa de fotbal nu se confruntă cu probleme financiare,infirmând astfel zvonurile apărute în presa centrală sportivă. Primarul Ploieştiului a mai declarat că autorităţile locale vor sprijini financiar echipa, în funcţie de performanţă. Mai mulţi jucători ai Petrolului au plecat, în această iarnă de la echipă, cei mai importanţi fiind titularii din turul campionatului: fundaşul George Galamaz şi atacantul Daniel Opriţa.

Urmăriţi mai jos declaraţiile lui Bădescu la finalul întâlnirii cu oficialul Petrolului:

- Publicitate -

 

Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.

Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău