Suporterii Petrolului, care susţin financiar echipa prin cumpărarea de bilete şi abonamente, au reacţionat dur la dezvăluirea observatorulph.ro privind lojele ocupate GRATUIT de consilierii locali şi judeţeni (detalii AICI). Pe site-urile de socializare au apărut numeroase mesaje împotriva aleşilor care se folosesc de statut pentru a nu plăt câte 4.200 de lei pentru un loc la lojă. Iată câteva dintre mesajele care pot fi publicate:
niste mizerii”
Fimi-ar scarba de alesii nostrii.. Lasa ca platim noi bilete si abonamente si ei pe ce sal, arii au intra moca?
Si crezi ca aia de anul trecut faceau altceva??? Ce conteaza ca intra sau nu intra aia moca?
e devina cine le da , nu cine cere, (…)
Citeşte aici cine sunt aleşii care pot ocupa gratuit un fotoliu la lojele stadionului Ilie Oană
Citeşte cine este singurul consilier local care a închiriat o lojă
Cum explica viceprimarul Ploiestiului invitatiile gratuite acordate alesilor
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112






























