Astra rămâne pe pământ turcesc / ,,Exilaţi” în Antalya din cauza vremii

astra-ploiestiVineri noapte, jucătorii Astrei ar fi trebuit să revină în ţară după primul stagiu de pregătire din Antalya, însă starea vremii de la noi i-a forţat pe oficialii echipei să modifice programul iniţial.

Luând în calcul imposibilitatea continuării pregătirilor în ţară, conducătorii alb-negrilor au decis să prelungească stagiul echipei pe pământ turcesc cu 6 zile. Astra va rămâne în staţiunea Lara până în 2 februarie, după care va reveni în România pentru de 3 zile. Începând cu 6 februarie este programat al doilea stagiu al pregătirilor de iarnă, care se va desfăşura în…Antalya şi va avea ca punct terminus ziua de 18.

Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.

Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău