Primăria Ploieşti anunţă că, în perioada Sărbătorilor de Paşte, instituţiile care desfăşoară program de lucru cu publicul vor funcţiona după următorul program:
Serviciul Public Comunitar Local de Evidenţă a Persoanei :
sâmbătă, 18.04.2009 şi luni, 20.04.2009, între orele 09.00 – 12.00, numai pentru înregistrare decese;
Casieriile Serviciului Public Finanţe Locale Ploieşti :
vineri, 17.04.2009, între orele 08.00 – 14.00 ;luni, liber ;
Totodată, Halele Centrale vor funcţiona miercuri, 15.04.2009, cu program prelungit – 07.30 – 19.00, vineri şi sâmbătă cu program normal, iar luni vor fi închise.
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112






























