Mă numesc Sorin Manole şi vreau să vă aduc în atenţie marea problema pe care o are Slanicul de doi ani. Este vorba despre întreruperea circulaţiei feroviare din cauza unui pod şubrezit, efectele pentru comunitate fiind tragice. Astfel, Slănicul a pierdut foarte mulţi turişti, salina este în faliment, iar locuitorii sunt la mâna patronilor de microbuze jegoase. Dupa ora 20 nu mai poţi ajunge sau pleca din Slănic pentru că nu mai sunt microbuze. În tot acest timp, Ministerul Transporturilor ne sfidează prin sabotarea trenurilor. Aşteptăm în continuare petiţiile sau opiniile dvs. pe adresa redactie@observatorulph.ro
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112






























