Un cititor al observatorulph.ro, care locuieşte în vecinătatea Afi Palace Ploieşti, a reclamat pe adresa redacţiei dispariţia unui trotuar, în urma construcţiei mall-ului. Fostul trotuar a devenit acum loc de parcare pentru maşinile de aprovizionare.
- Publicitate -
„Aţi văzut în Ploieşti vreo stradă cu un singur trotuar? Dacă nu, mergeţi pe Str.Calomfirescu unde deştepţii de la AFI Palace au transformat un întreg trotuar în ,,Parcare pentru aprovizionare". Pe unde mai circulă pietonii când sunt parcate maşini şi pe unicul trotuar care a mai rămas?” se întreabă Nicolae Dumitrescu.
Iată cum arată acum strada Calomfirescu:
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112






























