Vestea câștigării mandatului de europarlamentar de către vicepreședintele CJ Prahova, Laurențiu Rebega, i-a făcut pe colegii săi din cadrul CJ Prahova să vină cu o idee inedită de luat rămas bun.
- Publicitate -
Astăzi, pe ușa biroului viitorului europarlamentar a apărut un afiș cu mesajul ”Oooo, ce europarlamentar frumos!!!”. Vezi mai jos anunțul inedit din Palatul Administrativ.
Citește și: Consiliul Judeţean Prahova rămâne fără un vicepreşedinte
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112































