Andrei Volosevici a făcut un apel la ploieșteni să voteze candidații PNL la alegerile parlamentare din 6 decembrie.
Invitat la Observatorulph.ro LIVE, ediție de promovare electorală, Andrei Volosevici, primarul Ploieștiului, a menționat câteva motive pentru care ploieștenii ar trebui să voteze candidații PNL la alegerile parlamentare.
”De la Guvernul Orban, Municipiul Ploiești va primi 20 de milioane de lei, suma fiind mai mult decât necesară pentru echilibrarea bugetului local. Cu o guvernare PNL vom putea accesa fonduri importante pentru dezvoltarea orașului și mă refer la câteva investiții importante precum construcția unui spital de urgență, a unei săli polivalente și modernizarea cartierelor, precum Mitică Apostol” a declarat primarul Volosevici. (P.E.)
Emisiunea Observatorulph.ro LIVE, ediție de promovare electorală, în care a fost invitat primarul Andrei Volosevici poate fi urmărită aici:
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112































