În urmă cu câteva minute, la sediul PNL Ploiești, a început ședința Biroului Municipal care are pe ordinea de zi trei teme de discuții.
Primul se referă la stabilirea graficului de ședinte ale biroului iar cel de-al doilea vizează discuții pe tema proiectului bugetului municipiului Ploiești pe 2012. La ultimul punct liberalii ploieșteni vor analiza diversele probleme organizatorice. Trebuie precizat ca la ședința Biroului Municipal participă, pe lângă membrii acestui for, Cătălina Bozianu, președintele PNL Ploiești, și Mircea Roșca, președintele interimar al PNL Prahova, ultimul anunțând că nu dorește ca discuțiile din cadrul biroului să fie făcute publice și că preferă ca toate concluziile să fie relatate printr-un coomunicat de presă.
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112






























