În urmă cu câteva minute s-a încheiat conferinţa de presă susţinută de preşedintele PNL Prahova, Adrian Semcu şi senatorul PSD, Iulian Bădescu. Aşa cum a anunţat observatorulph.ro, liderul PNL Prahova a făcut publică ruperea alianţei nescrise cu PDL, mai ales în Ploieşti. Astfel, viceprimarul Cătălina Bozianu şi directorul RASP Ploieşti, Răzvan Lungu, şi-au prezentat demisiile. Gestul lor va fi urmat de toţi membri PNL cu funcţii de conducere în administraţia ploieşteană.
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112






























