Viceprimarul Cătălina Bozianu şi directorul RASP Ploieşti, Răzvan Lungu, şi-au dat demisia / PNL rupe pactul cu Volosevici

bozianuÎn urmă cu câteva minute s-a încheiat conferinţa de presă susţinută de preşedintele PNL Prahova, Adrian Semcu şi senatorul PSD, Iulian Bădescu. Aşa cum  a anunţat observatorulph.ro, liderul PNL Prahova a făcut publică ruperea alianţei nescrise cu PDL, mai ales în Ploieşti. Astfel, viceprimarul Cătălina Bozianu şi directorul RASP Ploieşti, Răzvan Lungu, şi-au prezentat demisiile. Gestul lor va fi urmat de toţi membri PNL cu funcţii de conducere în administraţia ploieşteană.

Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.

Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău