Agenții Serviciului Ridicări Auto din municipiului Cluj-Napoca au ridicat miercuri o mașină de pe strada David Ferenc, dar, din neatenție, au lăsat mai mulți cetățeni fără internet, întrucât utilajul folosit a smuls fibra optică care traversa "regulamentar" strada.
- Publicitate -
Clujenii din zonă sunt extrem de revoltați pentru că în urma incidentului au rămas fără serviciile firmei care deținea fibra optică, mai ales că nu este prima dată când acest lucru se întâmplă în zonă, săptămâna trecută locuitorii străzii rămânand fără internet, telefon sau cablu tv, scrie oradecluj.oradestiri.ro.
sursa: realitatea.net
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112
































