Supărat că a râs de reducerea salariilor din trustul Realitatea, Mircea Dinescu l-a făcut imbecil pe un realizator de la Antena 3, fără să-l numească.
În emisiunea „În gura presei”, Mircea Badea s-a identificat cu „imbecilul” şi i-a transmis lui Dinescu că diferenţa dintre cele două televiziuni concurente este dată de profit. „Domnule Dinescu, noi avem salarii mici la emisiuni care produc profit, iar dumneavoastră aveţi salarii mai mari, în emisiuni care produc pierderi. De ce?! Probabil pentru că sunteţi prieten cu patronul postului…” a spus Badea.
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112






























