Realizatorul emisiunii În gura presei de pe Antena 3, Mircea Badea, a postat pe blogul său un comentariu acid la adresa lui Andrei Gheorghe, care va organiza departamentul de comunicare al Ministerului de Finanţe la solicitarea lui Sebastian Vlădescu.
Badea scrie pe blogul său că “Andrei Gheorghe, acest 13-14, acest găurilă fm, acest prost fm, analistul, jurnalistul, cultincapul, nemaivăzutul (pentru că nimeni nu s-a uitat la emisunile lui), idolul adolescenţilor ejaculanzi, al complexaţilor suferinzi, al urâtelor îmbătrăninde, are un nou job. Acesta nu se numeste banal şi minimalist “purtător de cuvant” ci aspiraţional şi intelectualist “reformator al strategiei de comunicare”. Citiţi comentariul integral aici.
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112






























