Media / Andrei Gheorghe revine pe sticlă la Kanal D

Andrei Gheorghe revine în televiziune ca prezentator al unui reality-show  intitulat Rătăciţi în Panama”. Emisiunea va fi difuzată în septembrie de Kanal D, care a alocat pentru această producţie un buget de 2 milioane de euro. Potrivit Mediafax, “Rătăciţi în Panama este un concurs în care 18  vedete şi oameni obişnuiţi vor lupta pentru premiul cel mare de 50.000 de euro. Ultima emisiune de televiziune prezentată de Andrei Gheorghe a fost Meciul serii de la Realitatea TV. Gheorghe a fost concediat de trustul lui Sorin Ovidiu Vântu în  urma unui scandal pe care l-a provocat în trafic, după ce a refuzat să se legitimize în faţa unui agent de poliţie rutieră şi să sufle în etilotest. “Filmul”scandalului a fost prezentat de tabloidul Can Can, acuzat de Gheorghe că ar fi regizat toată povestea.

Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.

Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău