Juriu nou la ”Românii au talent”. Ce surpriză au anunțat și producătorii de la iUmor

Show-ul ”Românii au talent” revine vineri, 4 februarie. După plecarea lui Florin Călinescu de la Pro TV, juriul va avea doi membri noi.

- Publicitate -

Este vorba de comediantul Mihai Bobonete și actorul Dragoş Bucur, care prezintă și emisiunea ”Visuri la cheie”.

Cei doi actori vor evalua concurenții alături Andi Moisescu și Andra.

Prezentatorii show-ului rămân neschimbați: Smiley şi Pavel Bartoş.

- Publicitate -

Din 12 februarie revine la Antena 1 și emisiunea iUmor. Producătorii au anunțat că în acest sezon, pe lângă Delia, Mihai Bendeac şi Cheloo din juriu va mai face parte și un personaj surpriză. Acesta se va schimba în fiecare ediție, astfel încât emisiunea să fie mai dinamică.

 

Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.

Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău