Sezonul vacanțelor estivale se apropie de final, însă asta nu înseamnă că litoralul românesc s-a golit. Din contra, turiștii profită pe de ultimele zile cu reduceri.
De-a lungul verii, am primit de la cititorii noștri imagini cu locurile pe unde și-au petrecut vacanțele. Unele imagini cu locuri de poveste, altele cu nemulțumiri legate de condiții, dar și ipostaze amuzante, așa cum este prezenta.
Sătui de o lume urâtă, cu politicieni mincinoși și corupți, cu crime sau alte fapte abominabile, oamenii nu uită să mai și zâmbească, sperând că vom avea șansa să redevenim o națiune normală.
Imaginea a fost surprinsă astăzi, la Neptun, fiind însoțită de comentariul: ”Lada de bere la rece – Alternativa la sezlongul de închiriat cu 20 de lei!” Am zâmbit și noi, întrebându-ne: ”Cine are curajul să-i spună doamnei să se ridice?” :))

Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112
































