Eleva care a murit, mândră că învăța în Colegiul Mihai Viteazul

Elevii și profesorii Colegiului Național Mihai Viteazul din Ploiești sunt în stare de șoc.

Elevii și profesorii Colegiului Național Mihai Viteazul din Ploiești sunt în stare de șoc.

Elevii și profesorii Colegiului Național Mihai Viteazul din Ploiești sunt în stare de șoc.

- Publicitate -

Ieri a murit Cezara Coțofană, elevă în clasa a XII-a, la matematică-informatică. Avea numai 18 ani.
DOLIU LA COLEGIUL MIHAI VITEAZUL. A MURIT O ELEVĂ DE 18 ANI
Pe site-ul oficial al unității de învățământ a fost postat eseul pe care Cezara l-a scris în noiembrie 2013, cu ocazia zilei  colegiului, alături de un mesaj emoționant.
ELEVA COLEGIULUI MIHAI VITEAZUL, CARE A MURIT, ÎNVĂŢA FOARTE BINE

Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.

Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău