Fost prefect, dar şi fost director tehnic al Regiei Autonome de Servicii Publice Ploieşti, actualmente director interimar al Conpet, Alexandri Nicolae, preşedintele PNL Ploieşti, a explicat pentru observatorulph.ro care au fost motivele care au condus la nominalizarea sa pe Colegiul nr. 7, la alegerile parlamentare.
Alexandri Nicolae va candida pe Colegiul nr. 7 pentru Camera Deputaţilor. Nu este pentru prima dată când fostul prefect candidează la alegerile parlamentare. Acesta şi-a mai încercat norocul, în 2008, pe Colegiul nr. 5. Vezi AICI motivele pentru care liberalii i-au propus să candideze la alegerile parlamentare din 9 decembrie.
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112































