Cutiile poştale ale ploieştenilor care locuiesc la case au fost umplute cu fluturaşi prin care aceştia sunt îndemnaţi să nu ofere informaţii personale conducerii Primăriei Ploieşti în campania pe care Andrei Volosevici o desfăşoară pentru acordarea subvenţiei la încălzire. Materialele, cu caracter electoral, distribuite celor care stau la casă, sunt semnate de Asociaţia Casa Mea Ploieşti, despre care nu există nicio informaţie oficială. De fapt, aceasta este replica pe care USL Ploieşti o dă primarului în funcţie Andrei Volosevici, care a promis subvenţii la încălzire şi celor care locuiesc la case, nu numai locatarilor de la blocuri. Detalii despre această iniţiativă a Primăriei Ploieşti AICI
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112






























