Mii de prahoveni, suporteri ai Lupilor Galbeni, au umplut ieri seară stadionul din Buzău la meciul dintre proaspăt promovata Petrolul Ploiești și campioana Oțelul Galați.
Zeci de autocare și sute de mașini au plecat, ieri după amiază, din Ploiești, pe DN1 B, către partida care avea să aducă lupilor galbeni o victorie de excepție. După cum v-am promis, mai jos aveți o filmare cu caravana de mașini ale suporterilor Petrolul Ploiești surprinsă în zona localității Albești-Paleologu.
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112






























