Un cititor ne-a trimis pe adresa redacției o fotografie cu o mașină a Poliției parcată pe trecerea de pietoni din apropierea Primăriei Ploiești.
- Publicitate -
Mesajul cititorul nostru a fost următorul: "Dacă tot vorbim de cum se parchează în Ploiești, alăturat găsiți o mostră de aroganță și lipsă de bun simț! Se pare că, în Ploiești, polițiștii au toate drepturile, pe cand noi, muritorii de rând, nu ! Menționez că echipajul respectiv a staționat ieri ore în șir pe trecerea de pietoni (aproximativ între orele 18-21) ! Întelegeam dacă erau de la Circulațe, dar așa…"
ŞOFERII DIN PLOIEŞTI STABILESC RECORDURI ÎN MATERIE DE PARCĂRI FOTO
ŞOFERII DIN PLOIEŞTI STABILESC RECORDURI ÎN MATERIE DE PARCĂRI FOTO
Nu uita! Observatorulph.ro încurajează jurnalismul civic! Dacă ai fost victima unui abuz, ai surprins o situaţie care îţi lezează drepturile sau eşti nemulţumit de felul în care te tratează autorităţile, trimite-ne informaţiile tale pe adresa [email protected]. Poţi scrie chiar tu ziarul de azi!
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112






























