Campania observatorulph.ro, “Fii uman! Adoptă o groapă” continuă, iar eu personal am prins încrederea că toate gropile din Ploieşti vor fi asfaltate, după ce acestea vor deveni celebre. Astăzi o aduc în faţa dumneavoastră pe Geta.
După ce Steluţei i-a fost umplută gura cu bitum m-am hotărât să adopt o nouă groapă. Nu mi-a luat foarte mult timp să dau peste Geta, groapa pe care probabil aţi cunoscut-o înainte să fie vedetă, dacă aţi mers pe strada Barbu Ştefănescu Delavrancea din centrul Ploieştiului. Geta urează „bun venit” şoferilor care tranzitează zona în stilul propriu pe care vă invit să-l urmăriţi în filmul care cuprinde şi procedura de adopţie.
P.S: Geta, nu mai rupe bieleta!
Rezultatele la zi ale campaniei ”Fii uman! Adoptă o groapă!” pot fi vizionate pe site-ul cauzei www.groapa.observatorulph.ro.
Alătură-te şi tu campaniei noastre! Susţine cauza printr-un Like pe Facebook: Fii uman! Adoptă o groapă! sau trimite groapa pe care vrei să o adopţi pe [email protected] si o vom face vedetă!
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112






























