În această dimineață, pe DN 1, între Ploiești și București, pe ambele sensuri, au fost instituite filtre comune ale Poliției și Armatei.
- Publicitate -
Șoferii sunt trași pe dreapta și puși să arate prin geam agenților și militarilor documentele justificative pentru deplasarea cu mașina.
La ieșire din București, spre Ploiești, coloana se întinde deja pe câțiva km.
Un cititor ne-a trimis imaginile de mai jos, precizând că pentru a trece de filtru a pierdut mai bine de o oră.
- Publicitate -
”Dacă vă era dor de blocajele de pe Valea Prahovei, mergeți acum pe DN 1 între București și Ploiești și vă trece” a fost mesajul cititorului:
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112






































