Angajaţii Agenţiei Judeţeane de Ocupare a Forţelor de Muncă Prahova şi cei ai Inspectoratului Şcolar Judeţean vor lua patru zile de concediu fără plată luna aceasta şi patru luna viitoare.
„Încă nu s-au stabilit cu exactitate zilele exacte de concediu fără plată, dar vor fi patru luna aceasta şi patru în decembrie”, ne-a declarat Sorina Florescu, purtătorul de cuvânt al AJOFM Prahova. Aceeaşi situaţie este şi la Inspectoratul Şcolar Prahova. „N-am primit, încă, nimic oficial, dar, din ce am aflat, se vor da patru zile de concediu în noiembrie şi patru zile în decembrie”, ne-a declarat Aurel Graur, purtătorul de cuvânt al ISJ Prahova.
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112






























