Accident pe trecere de pietoni din Bănești! O femeie este în stare gravă

A-lovit-o-femeie-pe-trecerea-de-pietoni-si-a-fugit-de-la-locul-accidentului.jpg

A-lovit-o-femeie-pe-trecerea-de-pietoni-si-a-fugit-de-la-locul-accidentului.jpg

Accident grav în această dimineață, pe DN1, în localitatea Bănești. O femeie care traversa strada, pe trecerea de pietoni a fost lovită de un autoturism.

- Publicitate -

Victima este în stare gravă, fiind în stare de inconștiență.

Accidentul s-a produs pe sensul de mers către Ploiești, la intersecția cu Urleta. Poliția cercetează circumstanțele în care s-a produs evenimentul rutier.

Revenim cu amănunte!

- Publicitate -

Foto cu caracter ilustrativ

A-lovit-o-femeie-pe-trecerea-de-pietoni-si-a-fugit-de-la-locul-accidentului.jpg

Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.

Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău