Sedința Consiliului Local Ploiești, de vineri, a început cu un moment festiv. Este vorba de premierea elevilor care au obținut nota 10 la Evaluarea Națională și la Bacalaureat.
Este vorba de Lorena Ioana Ilie, Marina Elena Nedelcu, Elena Diana Nicolae, Denisa Ioana Popescu, Andrei Cristian Tabară și Aida Ștefania Vladuță, de la Colegiul Național ,,Mihai Viteazul”, Colegiul Național ,,Nichita Stănescu” și Colegiul Național IL Caragiale, care au obținut 10 la Evaluarea Națională.
Alți șapte liceeni au obținut nota 10 la Bacalaureat – Miruna Ioana Constantin (Colegiul Național Mihai Viteazul), Petre Dan Drăghici ( Colegiul Național Mihai Viteazul), Alexandra Valentina Irimia ( Colegiul Național Mihai Viteazul), Bogdan Andrei Leca (Colegiul Național Al. I. Cuza), Andreea Iiana Poinărița ( Colegiul Național Mihai Viteazul), Amalia Ioana Girtan ( Colegiul Național Al. I. Cuza) și Antonia Adriana Gheorghe (Colegiul Național IL Caragiale)
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112
































