Nouă copii au rămas orfani după ce mama lor a murit într-un accident rutier

40239143-233490390676467-93558548214054912-n-1.jpg

40239143-233490390676467-93558548214054912-n-1.jpg

O femeie de 37 de ani a murit după ce s-a răsturnat cu mașina în care se mai aflau trei dintre cei nouă copii ai săi.

- Publicitate -

Accidentul s-a produs în această dimineață, pe DJ 172 B, în localitatea Pârva din Bistrița-Năsăud. 

În urma impactului, femeia a murit pe loc, dar ceilalți pasageri au scăpat cu viață.

Unul dintre copiii șoferiței a fost transportat cu un elicopter SMURD la spitalul din Târgu Mureș.

- Publicitate -

Femeia a lăsat în urmă nouă copii orfani.

Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.

Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău