Traficul rutier pe DN1A, pe sensul de mers către Ploiești este restricționat vineri seara începând cu ora 20.00 după ce remorca unui camion s-a desprins. IJP Prahova anunță evenimentul s-a produs pe raza comunei Izvoarele și nu s-a soldat victime.
- Publicitate -
UPDATE ora 20,45: Traficul rutier a revenit la normal
Știre inițială
Potrivit primelor informații, remorca s-a desprins în timp ce camionul se afla în mers. La fața locului sunt prezenți polițiști rutieri acționează pentru fluidizarea traficului.
- Publicitate -
Vă reamintim că în noaptea de vineri spre sâmbătă pe DN1A traficul rutier va fi întrerupt total între orele 00.00-05.00 pentru scoaterea unui camion dintr-o râpă.
foto caracter ilustrativ
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112
































