Accidentul rutier s-a produs, luni dimineață, pe DN1, pe raza localității Bușteni, după ce două auto au intrat în coliziune.
UPDATE: Traficul a fost reluat, potrivit IPJ Prahova.
Citește și: Cum s-a produs accidentul de pe DN1, de la Bușteni. O femeie a ajuns la spital
O persoană a sunat la 112 și a anunțat evenimentul rutier. La fața locului s-au deplasat echipaje ale Poliției și ale Serviciului de Ambulanță.
Potrivit primelor date se pare că în urma impactului două persoane sunt rănite.
Potrivit IPJ Prahova, traficul este dirijat și se circulă alternativ. Pe sensul Brașov – Ploiești circulația este restricționată.
Foto cu caracter ilustrativ
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112































