Evenimentul rutier s-a produs joi dimineața, în jurul orei 9.00.
Un autobuz în care se afla doar șoferul a intrat în coliziune cu un autoturism în care se aflau două persoane, una dintre ele fiind o femeie însărcinată.
Conform ISU Prahova, cei implicați sunt asistati la fața locului, din primele date nefiind probleme cu starea de sănătate a acestora.
Din primele verificări ale polițiștilor, se pare că autoturismul nu ar fi acordat prioritate autobuzului.
Surse: IPJ și ISU Prahova

Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112































