Vineri după-amiază, o polițistă locală a fost lovită în zona Gării de Sud din Ploiești, de un șofer care a fugit de la locul accidentului.
- Publicitate -
La fața locului au ajuns mai multe echipaje de poliție.
Se pare că șoferul ar fi lovit-o intenționat pe trecerea de pietoni de la intrarea din Bulevardul Independenței pe strada Veronica Micle.
- Publicitate -
Mașina implicată în accident a fost găsită abandonată. Șoferul vinovat este căutat de polițiști.
Un cititor ne-a trimis imagini de la locul accidentului:
- Publicitate -




Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112































