Lucrările la pasajul de la Gara de Vest se apropie de final.
- Publicitate -
În aceste zile se montează bordurile și se toarnă al doilea strat de asfalt. În paralel se desfășoară lucrări de deviere a conductei Transgaz, iar pe drumul de acces din apropierea magazinului Lidl se va turna stratul de uzură. Și în sensul giratoriu au fost montate bordurile și a fost turnat asfalt pe părțile laterale. Traficul rutier se va deschide luna viitoare.
Iată cum arată astăzi pasajul de la Vest:








Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112
































