Primăria Ploiești a anunțat că începând de astăzi circulația unor mijloace de transport în comun va fi deviată, ca urmare a lucrărilor la liniile de tramvai.
„Începand cu data de 01.04.2015, ora 10:30, ca urmare a lucrarilor de reabilitare la calea de rulare din sensul giratoriu de la intersectia strazilor Sos. Vestului cu Marasesti, traseele regulate urbane 35b, 36, 42 si 53, vor circula deviat”, a anunțat astăzi Primăria Ploiești. Astfel, „pe sensul Vest – Centru/ Sud, autobuzele vor circula avea parcurs normal până la intersecția Șoseaua Vestului cu strada Mărășești, înainte pe strada Libertatii, Domnișori cu întoarcere la Gara Vest, din nou str. Libertatii, dreapta str. Marasesti si in continuare ruta cunoscuta. – Pe sensul Centru/ Sud– Vest: ruta nu se modifica”, precizează sursa citată.
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112
































