Încă un post din Primăria Ploieşti a devenit vacant. Este vorba de cel de şef al Serviciului de Aplicare a Legilor Proprietăţii. La conducerea acestui departament s-a aflat Doina Căpuz, care s-a pensionat. Cum însă posturile în administraţia locală sunt blocate, la nivel naţional, până pe 31 decembrie, şefia Serviciului de Aplicare a Legiilor Proprietăţii va fi asigurată de o persoană din cadrul acestui departament.
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112






























