Primarul municipiului Ploieşti, Iulian Bădescu, a explicat astăzi care sunt paşii care trebuie urmaţi pentru stabilirea cuantumului pensiei municipale, una dintre promisiunile pe care le-a făcut în campania electorală. Edilul municipiului a susţinut că numai după definitivarea analizei pe tema bugetului local va putea să anunţe care va fi cuantumul acestui ajutor. Între timp, la sediul municipalităţii, dar şi la PSD, aproape 1.000 de ploieşteni au depus taloanele primite în campania pentru pensie municipală. Vezi AICI declaraţia lui Iulian Bădescu:
{youtube}m_60UPYEtao{/youtube}
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112






























