Primăria Ploieşti a confirmat oficial că există negocieri cu Dinamo, pe tema închirierii Stadionului Ilie Oană pentru Europa League. „Se poartă negocieri cu Dinamo. Pe 14 iulie este programată şedinţa de Consiliu Local Ploieşti, iar pe ordinea de zi se va regăsi şi proiectul de hotărâre privind stabilirea tarifului de închiriere pentru competiţiile sportive. Dacă proiectul va fi aprobat, se vor putea finaliza negocierile cu Dinamo”, ne-a declarat Alina Istrătescu, purtătorul de cuvânt al Primăriei Ploieşti.
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112






























