Social-democrații au participat in corpore la inaugurarea de la Sala Sporturilor Olimpia. Participarea premierului Victor Ponta la eveniment i-a strâns pe toți directorii de instituții din subordinea Consiliului Local și Județean, pe cei din deconcentrate precum și numeroși funcționari publici, membrii sau simpatizanți PSD.
Pe lista de invitați s-au aflat Sebastian Ghiță, Vlad Cosma, Daniel Savu, Radu Oprea, Augustin Mitu, Ion Eparu, Georgică Severin, dar nu au lipsit nici directori din primărie care n-au nici în clin, nici în mânecă nici cu baschetul, dar nici cu Sala Sporturilor Olimpia. Bineînțeles, deși a apărut singur la eveniment, ulterior premierului Victor Ponta i s-a adăugat întreaga familie. Trebuie spus că au existat și câteva excepții legate de prezența la inaugurare, în sensul că printre social-democrați s-au aflat viceprimarul PP-DD, Raul Petrescu, și parlamentarul independent Răzvan Tănase.


















Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112































