Rubrica ”Imaginea zilei” din Observatorul Prahovean are astăzi un alt nume: ”Rușinea zilei”.
- Publicitate -
O cititoare a surprins astăzi o imagine rușinoasă pentru ploieșteni.
În fața policlinicii Cina persoane lipsite de orice urmă de bun simț au mâncat semințe, lăsând în urmă o mizerie de nedescris.
Citește și Cum arată un loc de joacă de pe strada Găgeni din Ploiești: Buruieni până la genunchi, o singură bancă și gunoi neridicat-FOTO
De data aceasta nu este vina primăriei sau a operatorului de salubritate, ci exclusiv a celor pentru care expresia ”cei șapte ani de acasă” le este total străină.
- Publicitate -
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112
































Greșit !!! Nesimțiții zilei !!! Ce sa te faci cu ciorile bipede din Ploiești ??? „Una” a fost primar în fostul mandat !!!