Elevii și preșcolarii din comuna Mănești au primit anul acesta, cu ocazia Paștelui, cadouri din partea Primăriei.
- Publicitate -
Evenimentul a fost marcat de către reprezentanții instituției printr-o postare pe pagina oficială de Facebook.
„IEPURAȘUL DE PAȘTE a ajuns la copiii din grădinițele și Școala Gimnazială „Gheorghe Dibos Mănești!”, au precizat reprezentanții Primăriei.
Cei 420 de copii au răsplătit gestul „Iepurașului” cu felicitări desenate chiar de ei.
- Publicitate -
Darurile primite de copiii au fost achiziționate din sponsorizări.
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112































