Observatorul Prahovean continuă demersul de „promovare a bunului simț” în rândul șoferilor când își parchează mașinile, indiferent că este vorba de domeniul public sau cel privat.
- Publicitate -
Astăzi, vă prezentăm cazul șoferului unui autoturism marca Kia Ceed, care și-a lăsat ieri mașina în parcarea Ploiești Shopping City fix pe intrarea dintr-o alveolă de parcare, blocând accesul celorlalți clienți ai mall-ului.
„O superbă parcare făcută la Ploiești Shopping City” – este mesajul transmis de cititorul care ne-a trimis imaginile de mai jos.
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112































