
Imaginea zilei de astăzi a fost realizată la avizierul unui bloc din Ploiești situat în zona Sala Sporturilor.
Supărat că afișul care anunța ședința care urma să aibe loc vineri a fost rupt, administratorul a revenit cu un altul care a stârnit indignarea locatarilor.
Citește și: Imaginea zilei: Echipa Visuri la Cheie renovează un apartament din Ploiești, cartierul Vest
„Mâna care a rupt afișul să se usuce de lepră” este noul mesaj adresat persoanelor care, până la urmă, îi plătesc salariul administratorului.
Potrivit cititorului care ne-a sesizat această situație, fotografia a fost realizată într-un bloc de la intersecția străzilor Granitului și Cașin din Ploiești.
În același avizier poate fi observat însă și un alt afiș care anunță suspendarea încasărilor din motive medicale, lucru ce l-a determinat pe cititorul nostru să se întrebe: „Dacă joi are COVID…. vineri cum face ședința?”
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112






























