O femeie a încercat să se sinucidă ieri seară în București, înecându-se în Lacul Morții din cartierul Crângași.
Apelul de urgență a fost dat în jurul orei 18.00. La sosirea polițiștilor, femeia intrase în lac și era în apă până la mijloc.
Aceștia un încercat să o convingă să iasă din apa, dar în momentul în care unul dintre polițiști s-a apropiat de mal, femeia s-a dus spre largul lacului și a dispărut în apă.
Cei trei polițiști prezenți la fața locului au sărit în apă după ea și au reușit să o salveze.
Femeia a fost preluată de echipajele SMURD și acum este în afara oricui pericol.
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112































