Spitalul Județean de Urgență Ploiești angajează zece medici cardiologi

Spitalul Județean Ploiești angajează medici

Spitalul Județean de Urgență Ploiești scoate la concurs 10 posturi cu normă întreagă de medic confirmat în specialitatea Cardiologie.

- Publicitate -

Posturile scoase la concurs:

un post de medic primar, cu competență în Cardiologie Intervențională în cadrul Compartimentului Cardiologie Intervențională

un post de medic primar în cadrul Unității de Supraveghere și Tratament Avansat al pacienților Cardiaci Critici

- Publicitate -

Citește și Spitalul județean de urgență Ploiești face angajări. Posturile scoase la concurs

un post de medic specialist, cu competență în Cardiologie Intervențională în cadrul Compartimentului Cardiologie Intervențională

7 posturi de medic specialist în cadrul Secției de Cardiologie.

Dosarele de înscriere se pot depune până pe data de 17 martie, ora 13:00, la sediul spitalului din Ploiești, strada Găgeni nr 100, Serviciul Runos.

- Publicitate -

Detalii despre acest concurs se pot obține de aici: anunt-posturi-medici-cardiologie-site

Formularul de înscriere poate fi descărcat de aici: formular-inscriere-concurs-neuromedici

Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.

Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112