Sunt ani de zile de când, atunci când plecăm cu avionul în vacanță, lăsăm mașina la aeroport pentru a nu depinde de cineva să ne ducă sau să ne aducă. Inițial am folosit vreo trei ani Express Parking, care, de ceva vreme, a fost preluat de Park4Fly.
Pentru noi este comod. Mergem cu mașina în parcarea lor (care este undeva în zona Fermelor din Otopeni), lăsăm mașina acolo, ne preia una din mașinile lor (au VAN-uri de 8 locuri) și ne duce la terminalul „Plecări” de la aeroport.
La întoarcere, preluarea se face tot din fața terminalului „Plecări”, așa că mergem de la „Sosiri” la „Plecări” și, ajunși acolo, sunăm să vină cineva să ne preia. Au fost situații în care am stat și 25 minute, e adevărat, adică de vreo două ori când am ajuns la ore aglomerate, dar, în general, stăm cam 8-12 minute până vine mașina parcării să ne preia.
Citește continuarea pe www.recomandpe.ro.
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112































