Prima data am venit în mai împreună cu soția, Anca Manisor, tot vedeam story-urile pe instagram.
Am prins un week-end în care era și ziua mea și eu fiind o fire mai retrasă, departe de oameni, am hotărât să ne răsfățăm doar noi 2 de ziua mea.
Astăzi am venit la Romexpo la renumitul Târg auto, am pierdut 6 ore pe acolo, timp în care ni se cam făcu și puțină foame.
Având în vedere că Anca este deja însărcinată și așteptăm o fetiță, există și pofte… deci am venit din nou aici la „pastrami and more” pe str.Speranței.
Citește continuarea pe www.recomandpe.ro.
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112
































The story is very cool! Da` c.. cu mac n-ati mancat?